ВИБІР МАШИНКИ НА РАДІОУПРАВЛІННІ ДЛЯ ХЛОПЧИКА
Як же правильно вибрати машинку на радіоуправлінні?
КОРИСНО ЗНАТИ
Можливості управління автомобілем потрібно вибирати у відповідності з віком дитини. Найпростіші радіокеровані машини можуть їздити тільки взад і вперед, маючи лише дві кнопки на пульті. Дітям постарше хочеться відчути себе Шумахера, тому їх автомобіль повинен мати більш складне управління.
Комплектацію при покупці обов'язково потрібно перевіряти. Будь-яка машинка повинна володіти шасі, регулятором швидкості, кузовом. Для іграшки з електродвигуном в комплекті повинні йти зарядний пристрій і акумулятори. Для моделі з системою внутрішнього згоряння в упаковці повинні перебувати пляшка для заправки, паливо, чотири батареї і пристрій для напруження свічки.
Клас моделі «Ready To Run» передбачає, що все необхідне в машині зібрано і вона вже готова до старту. Інші ж моделі доведеться ще довести до розуму, а можливо, навіть докупити частина деталей.
Кожна машинка працює на своїй радіочастоті (вказана на упаковці - 27,40 MHZ або 35,49 MHZ). При купівлі першої іграшки на радіокеруванні це не матиме великого значення. Але купуючи другу машинку, вибирайте модель, яка має частоту, відмінну від частоти вже наявної у вас, щоб не виникло проблем з управлінням обох.
НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ
Масштаб машинки. Для дитини краще брати модель в масштабі 1/8 або 1/10. Машина тим дрібніше, чим більше цифра знаменника дробу (1/10 менше 1/8). З більш великою моделлю (наприклад, 1/5) буде не так просто грати в квартирі, мініатюрні моделі більше цікавлять колекціонерів.
Модель машинки. Це може бути гоночний автомобіль, що підходить для їзди по квартирі або на спеціальній трасі, іграшковий позашляховик, який в силах подолати різні перешкоди при грі на вулиці, автомодель, копіює відомі автомобільні бренди. Якщо ви хочете не тільки порадувати дитину, але й внести в його гру творчий елемент, виберіть будівельну або дорожню техніку. Машинку-конструктор дитина може зібрати сам або з допомогою дорослих перед тим, як запустити її в дорогу. У будь-якому разі, в цьому орієнтуйтеся на ігрові повсякденні уподобання дитини.
Тип двигуна машинки. Існує два типи двигунів: двигун, що працює на електриці, а також двигун з використанням цієї системи внутрішнього згоряння, який робить модель схожої на реальну автомашину. Електродвигун в машинці забезпечує безшумність, простоту управління, так і стоїть на порядок нижче. При його використанні не виробляються вихлопи, тому машинка зручна для ігор в закритому приміщенні. Моделі на системі внутрішнього згоряння набагато потужніше і голосніше електричних і розвивають реальну швидкість (70-80 км / год). Їх краще вибирати для дітей віком середнього шкільного віку та для подолань перешкод на вулиці. Вибравши таку модель, поцікавтеся, де для швидкісної іграшки купувати досить дороге паливо (метаноловую суміш з додаванням 40% нитрометана і 18% олії).
Тип источника энергии в машинке с электродвигателем. Такие двигатели могут работать либо от обычных батарей (обычно,от шести батареек по 1,2 Вольт), заряда которых хватает, в среднем, на 15-20 минут езды, либо от встроенного аккумулятора. Плюс аккумулятора в том, что его несложно зарядить от зарядного устройства (обычно оно идет в комплекте). Батарейки же придется менять достаточно часто, но они позволяют быть независимыми от сети электропитания.
Тип шасі. Шасі представлені в цих іграшках в декількох варіантах.Для досягнення великій швидкості на рівних поверхнях ідеальний шосейний (дорожній) тип шасі «Формула-1». Для їзди з подоланням перешкод вам підійдуть позашляхові типи шасі - «Баггі», «Ралі», «Траки» і «Монстр-траки». Моделі деяких виробників забезпечені можливістю трансформувати шосейну модель у позашляховик, завдяки заміні декількох елементів підвіски на необхідні для їзди по пересіченій місцевості.